Letiště

Brno

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Brno

Na letišti Brno Tuřany můžete zažít lety vrtulníkem Robinson 44. Můžete si vybrat z množství námi prověřených tras vyhlídkových let nebo si zvolit svou individuální. Pro odvážlivce je u nás v Brně možnost populární akce Pilotem vrtulníku na zkoušku, kde pod dozorem zkušeného instruktora budeme řídit skutečný vrtulník. Volba je jen na vás.

Fotografie mapa Brno

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem z Brna

Vyhlídkový let nad Brněnskou přehradu

Proleťte se vzduchem nad krásami Brněnské přehrady na palubě luxusního vrtulníku! 20 minutový vyhlídkový let nabízí dechberoucí pohledy a nezapomenutelný zážitek. Létáme každý druhý víkend v závislosti na počasí. Rezervujte si své místo nyní!

Vyhlídkový let pro 1 osobu

Vyberte si trasu a vzlétněte nad Brnem vrtulníkem jen pro sebe! Personalizovaný vyhlídkový let s volbou trasy a individuálním termínem pro jedinečný a nepřekonatelný letecký zážitek.

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Vzlétněte ve společnosti přátel nad Brnem vrtulníkem! Individuální vyhlídkový let pro 3 osoby s možností vybrat si trasu a termín. Sdílejte tento jedinečný a nepřekonatelný letecký zážitek s blízkými nad vaším okolím.

Romantický let

Prohlédněte si Brno z nebes v průběhu romantického letu vrtulníkem pro 2 osoby! Užijte si intimní atmosféru s možností výběru termínu a oslavte svůj let s přípitkem. Perfektní romantický zážitek pro vás a vaši drahou polovičku!

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Usaďte se do kokpitu a staňte se pilotem vrtulníku na zkoušku! Ovládejte vrtulník Robinson 44 a zažijte adrenalinový let, který trvá minimálně 30 minut. Perfektní příležitost pro dobrodruhy, kteří chtějí okusit opravdové pilotování vrtulníku!

Pilotem na zkoušku pro 3 osoby

Vzlétněte se svými blízkými a zažijte vzrušení z pilotování vrtulníku! Jeden z vás bude mít jedinečnou příležitost řídit vrtulník, zatímco ostatní dva si užijí fascinující vyhlídkový let. Ideální zážitek pro trojici dobrodruhů toužících po adrenalinu a nádherných výhledech!