Letiště

Kladno

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Kladno

Na letišti Kladno – Velká Dobrá můžete zažít vyhlídkové lety vrtulníkem i dobrodružnější akce Pilotem vrtulníku na zkoušku, kde Vás čeká řízení skutečné mašiny. Můžete se těšit na let ve vrtulníku Guimbal Cabri G2, který patří mezi nejbezpečnější vrtulníky své třídy.

Fotografie mapa Kladno

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem Kladno

Vyhlídkový let Lány

Pokud bydlíte kousek od kladenského letiště, vyberte si trasu v okolí svého domova. A nebo na naše doporučení objevte krásy Lánského zámku a obory z ptačí perspektivy. Čeká Vás nezapomenutelných 15 minut na palubě vrtulníku s profesionálním pilotem. Doprovod je vítaný, vezměte s sebou rodinu, přátelé. Nad 3 osoby to prosím s námi zkonzultujte.

Vyhlídkový let nad Křivoklát

Vznesete se nad romantickým zákoutím Berounky a hradu Křivoklát! Užijte si výhledy a nezapomeňte si vzít s sebou foťák, protože výhodou vrtulníku je, že nad místem, které si chcete zdokumentovat, můžeme chvíli postát. Let vrtulníkem je sám o sobě úžasný zážitek, na který budete vzpomínat ještě dlouhou.

Vyhlídkový let nad Karlštejn

Proleťte se moderním vrtulníkem nad krásami Českého krasu. Zažijte malebné výhledy nad Karlštejnem, Malou a Velkou Amerikou a řekou Berounkou. Vrtulník má jedinečnou výhodu a to přiblížení k zemi a zastavení se na místě. Vyberte si vyhovující termín a zažijte tak vzrušující okamžiky z letu vrtulníkem.

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Nastupte do pilotní kabiny a zkuste si řídit vrtulník nad Kladnem! Čeká Vás jedinečná šance pilotovat moderní vrtulník Guimbal Cabri G2 a zažít tak 20 minut naplněné vzrušením z letu. Skvělá příležitost pro všechny adrenalinové nadšence, kteří touží poznat, jaké to je být za kniplem vrtulníku!