Řízení vrtulníku

Pilotem vrtulníku na zkoušku

Fotografie mrak č.2

Vyzkoušejte řízení vrtulníku

Vyzkoušet si řízení vrtulníku je nyní mnohem více přístupné, než byste si možná kdy dokázali představit.

Přemýšlíte nad tím, že byste získali pilotní průkaz na vrtulník, ale nejprve byste chtěli zjistit, jaký pocit je ho řídit? Nebo máte někoho, kdo si to vždycky chtěl vyzkoušet? Stačí si vybrat místo odletu a budete mít možnost vyzkoušet si řízení skutečného vrtulníku. Není to simulace nebo pětiminutové zapůjčení ovládání. Toto je pravý výcvik a nádherný zážitek pro opravdové letecké nadšence!

Fotografie pilotem na zkoušku

Doplňující informace

Min věk 17 let

Létáme celý rok

Max váha 1 osoby 100 kg
nebo 3 osoby 240 kg

(nad tuto hmotnost nás kontaktujte)

Fotografie vrtulníky

Vrtulník

S čím můžete letět?

Při pilotování vrtulníku si můžete užít nezapomenutelný zážitek s našimi vysoce kvalitními stroji, konkrétně s americkými modely Robinson R44 Raven II a jeho kompaktnější verzí, Robinson R22.

Tyto vrtulníky jsou známy svou spolehlivostí a jsou široce používány v leteckých školách po celém světě pro výcvik budoucích pilotů vrtulníků. Každý vrtulník je vybaven dvěma ovládacími prvky, které jsou mimořádně citlivé a rychle si zvyknete na jejich ovládání. Ačkoli je pilotování vrtulníku trochu náročnější než řízení letadla, nemusíte se bát, protože vedle vás bude sedět zkušený instruktor, který vás bude schopen rychle zastoupit v případě potřeby.

Navíc, vrtulníky nabízejí úchvatné panoramatické výhledy, a dokonce i ti, kteří sedí vzadu, mají skvělý rozhled. Pro ty, kteří si vyberou individuální let vrtulníkem pro tři osoby, je to skvělá příležitost vzít si s sebou rodinu nebo přátele a nechat je užít si vzrušující vyhlídkový let vrtulníkem, který budete pilotovat vy!

Průběh zážitku

Jak zážitek probíhá?

Fotografie mrak č.2

1.

Po příjezdu na letiště absolvujte hodinový předletový briefing s vaším instruktorem. Proberete si nejdůležitější úkony, které musí každý pilot znát a naplánujete si celý průběh letu.

2.

Druhá část briefingu probíhá přímo u stroje, kde zjistíte, co všechno je potřeba zkontrolovat a zajistit.

3.

Potom následuje zlatý hřeb – pilotování vrtulníku na zkoušku, kdy minimálně 30 minut pilotujete, ale je možné let libovolně prodloužit.

1 hod. briefing

30 minut řízení vrtulníku

3 hod. délka zážitku

Vyberte si letiště

Individuální pilotování vrtulníku 1 osoba

Individuální pilotování vrtulníku 3 osoby