Kontakt

Neváhejte nás kontaktovat

Fotografie mrak č.2

Zavolejte nám

+420 776 469 677

Napište nám

rezervace@letvrtulnikem.cz

Navštivte nás

Hůlkova 896/31, 197 00 Praha

Mavisys, s.r.o.

IČ 25583778

Naše další projekty

Logo pilotemnazkousku.cz

Projekt, kde si můžete vyzkoušet řídit skutečné letadlo či vrtulník. Akce pilotem na zkoušku a vyhlídkové lety realizujeme na více než 12 letištích po celé republice. Tým certifikovaných instruktorů, moderní letadla, individuální přístup. 

Logo leteckezazitky.cz

Jsme specialisté na zážitky ve vzduchu. Vyhlídkové letý, lety balonem, seskoky padákem, letecké simulátory a mnoho dalšího. Zkrátka vše, co se dá ve vzduchu zažít. Více než 300 zážitků z více než 30 letišť z celé České republiky.

Logo aeroprague.com

Schválená letecká organizace pro výcvik pilotů Evropskou agenturou pro bezpečnost v letectví – EASA. Provádíme výcviky od soukromých pilotů PPL(A) až po dopravní piloty. Působíme na letišti Praha – Letňany a Ostrava – Mošnov.

Logo aeroweb.cz

Server nejen pro piloty, ale pro všechny fanoušky letectví. Sledujeme pro vás denně novinky a zajímavosti z oboru. Informace o letištích, pilotních průkazech, pojištění, zkrátka vše, co každý pilot může potřebovat.

Logo aerotaxik

Soukromé lety malými letadly po celé republice i Evropě. Vyberete si startovní a cílové místo, spočítáte online kalkulaci, objednáte a klidně zítra letíte. Široká flotila moderních letadel a tým zkušených pilotů.

Logo vl3.cz

Oficiální zástupce výrobce letadla VL3 Evolution pro Česko a Slovensko. Toto letadlo je naprostou špičkou mezi ultralehkými letouny. Letadlo VL3 od výrobce JMB Aircraft je několikanásobným držitelem rychlostního světového rekordu v kategorii RAL 2.

Formulář

Kontaktní formulář

Fotografie mrak č.2