Letiště

Hradec Králové

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Hradec Králové

Na žádném jiném letišti v České republice nemáte větší výběr vrtulníků než na letišti Hradec Králové. Vyhlídkový let vrtulníkem můžete zažít až na 8 různých strojích. Pro odvážlivce je zde i možnost Pilotování vrtulníku na zkoušku.

Fotografie mapa Hradec Králové

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem z Hradce Králové

Vyhlídkový let vrtulníkem Schweizer

Objevte vrtulník Schweizer, jednomotorový skvost s impozantní obratností, původně vyvíjený pro výcvik pilotů v 70. letech. Se svou osvědčenou spolehlivostí byl oblíben i u americké armády a celkově bylo vyrobeno více než 3000 těchto strojů.

Vyhlídkový let pro 1 osobu

Vychutnejte si exkluzivní vyhlídkový let s možností vlastní volby trasy. Před startem obdržíte důkladný briefing a společně s naším pilotem naplánujete ideální trasu. Užijte si let bez starostí – my se postaráme o veškerou administrativu. Možnost prodloužení letu pro ještě hlubší zážitek!

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Vzleťte do vzduchu na 30 minut a objevte kouzlo letu nad Hradcem Králové! Vytvořte si vlastní trasu nebo se nechte inspirovat našimi tipy, třeba nad Zámek u Nechanic. Možnost prodloužení letu při rezervaci. Ideální pro dobrodružné duše!

Romantický let

Očarujte svou drahou polovičku jedinečným romantickým darem – letem vrtulníkem jen pro vás dva! S privátním pilotem, vzestupem k oblakům a šampaňským po přistání. Tento let je připraven vám poskytnou nezapomenutelný zážitek.

Vyhlídkový let vrtulníkem Enstrom

Prožijte luxusní vyhlídkový let s rodinou v prostorném vrtulníku Enstrom 480B, poháněným motorem Rolls Royce. Užijte si jedinečné pohledy z oblohy a vzrušení z vrtulníkového létání.

Vyhlídkový let luxusním vrtulníkem Bell

Vyhlídkový let ikonickým vrtulníkem Bell 206, která je oblíbený ve filmech i mezi celebritami. Až čtyři osoby si mohou užít vzrušujícího letu a pohledů z výšky. Ideální pro fanoušky akčních filmů a adrenalinových zážitků.

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Staňte se pilotem na den bez potřeby výcviku nebo lékařské prohlídky! Přijďte a zažijte vzrušení z řízení vrtulníku a splňte si dětský sen.

Pilotem na zkoušku pro 3 osoby

Zkuste pilotování vrtulníku a překvapte své blízké! Pilotem vrtulníku na zkoušku je skvělý dárek pro všechny, kteří snili o tom, že budou pilotem. Bez výcviku nebo lékařské prohlídky se můžete stát pilotem a zažít vzrušení z letu vrtulníkem.

Pokud byste měli zájem o jiný vrtulník, neváhejte nás kontaktovat a můžeme individuálně domluvit let na dalších strojích typu: Enstrom 280FX, Eurocopter AS 355 N, Eurocopter EC 120