Letiště

Praha -Sazená

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Praha - Sazená

Letiště Sazená se nachází 20 minut severně od Prahy a je tak díky své poloze oblíbenou destinací pro vrtulníkové létání. Můžete zde zažít pilotování vrtulníku na zkoušku, vyhlídkové lety nebo třeba adrenalinový let, kde Vám ukážeme, co všechno naše vrtulníky umí.

Fotografie mapa Sazená

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem z Prahy - Sazené

Vyhlídkový let nad Říp

Vyhlídkový let vrtulníkem za bezkonkurenční cenu! Okouzlující krajina nedaleko Prahy a let okolo legendární hory Říp: Ideální dárek pro každého, kdo si vždy přál zažít let vrtulníkem!

Vyhlídkový let pro 1 osobu

Vychutnejte si 30minutový vyhlídkový let vrtulníkem s volbou vlastní trasy nebo nechte, ať vám ukážeme naše oblíbené destinace, včetně Zámku Mělník, Hradu Houska, Kokořína a Hory Říp. Poznejte krásy z ptačí perspektivy s námi!

Adrenalinový let

Tento let je stvořen pro každého, kdo má slabost pro adrenalin a rychlé tempo. Vzlétneme z letiště, dostaneme se až k rychlosti téměř 200 km/h a budeme si užívat nádherné výhledy na krajinu, která se bude rychle míjet pod námi. Provedeme několik manévrů, které jsou charakteristické právě pro vrtulník. Bude to skutečný zážitek!

Individuální pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Ovládejte, navigujte a létejte vrtulníkem tak, že nebudete chtít opustit kokpit! Absolvujte předletový briefing, zjistěte zajímavosti o letu a za přítomnosti instruktora odstartujte z letiště, abyste se stali skutečným pilotem. Nezapomenutelný zážitek!