Letiště

Mladá Boleslav

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Mladá Boleslav

Na letišti Mladá Boleslav můžete zažít vyhlídkové lety vrtulníkem i dobrodružnější akce Pilotem vrtulníku na zkoušku, kde Vás čeká řízení skutečného stroje. Létáme pouze na prověřených a bezpečných vrtulnících Robinson 22 a 44.

Fotografie mapa Mladá Boleslav

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem z Mladé Boleslavi

Vyhlídkový let pro 1 osobu

Zvolte si trasu a vznesete se nad Mladou Boleslaví v luxusním vrtulníku jen pro sebe! Vyhlídkový let na míru s možností výběru trasy a vlastního termínu pro exkluzivní a nezapomenutelný letecký zážitek.

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Vznesete se nad Mladou Boleslaví ve vrtulníku společně s přáteli! Osobní vyhlídkový let pro skupinu tří osob nabízí vzrušující dobrodružství a nádherné výhledy na krajinu.

Romantický let

Obdivujte Mladou Boleslav z výšky během romantického letu vrtulníkem pro dva! Zažijte okouzlující okamžiky, vyberte si termín dle svých přání a po letu si připijte na tento nezapomenutelný zážitek. Ideální romantický dobrodružství pro vás a vašeho partnera či partnerku!

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Zaujměte místo v pilotní kabině a vyzkoušejte si řízení vrtulníku nad Mladou Boleslaví! Ovládejte stroj typu Robinson 22 a prožijte půlhodinu plnou adrenalinu ve vzduchu. Ideální zážitek pro odvážlivce toužící poznat, jaké to je být za kniplem vrtulníku!

Pilotem na zkoušku pro 3 osoby

Vznesete se nad Mladou Boleslaví společně s vašimi blízkými a prožijte dobrodružství při řízení vrtulníku! Jednoho z vás čeká neopakovatelná šance pilotovat vrtulník, zatímco další dva budou obdivovat úchvatné výhledy během vyhlídkového letu. Dokonalý zážitek pro trojici hledající vzrušení a krásné scenérie!