Letiště

Plzeň

Fotografie mrak č.2

Lety vrtulníkem Plzeň

Na slavném letišti Plzeň – Líně si můžete užít vyhlídkový let vrtulníkem nad krásami západních Čech nebo také pilotování vrtulníku Robinson 44, který je velmi oblíbeným strojem pro pilotní výcvik.

Fotografie mapa Plzeň

Galerie

Jak to tady vypadá?

Fotografie mrak č.2

Naše lety vrtulníkem z Plzně

Vyhlídkový let pro 1 osobu

Máte pocit, že vyhlídkový let letadlem už pro vás ztratil svou novost? Nebo chcete zažít, jak to cítí hollywoodské hvězdy ve vzduchu? Přidejte se k nám na let nad Plzní a jejím okolím a vychutnejte si nekonečnou svobodu, kterou přináší létání vrtulníkem.

Vyhlídkový let pro 3 osoby

Vyhlídkový let ve vrtulníku Robinson 44 z letiště Plzeň – Líně pro skupinu tří osob! Zažijte luxus létání vrtulníkem jako slavní a vyberte si trasu podle vašich tužeb. Máte volnost v plánování času letu a trasu můžete předem projednat s námi. Je jen na vás, kde se budete chtít nad výškami zastavit a pokochat se pohledem.

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu

Ovládejte vrtulník Robinson R44. S šedesátiminutovým brífinkem a půlhodinovým letem se naučíte základy ovládání této neobyčejné mašiny. Můžete si promluvit o trase s naším týmem a máte plnou svobodu rozhodnout, kam chcete zamířit a kde si chcete vychutnat vzdušný čas s vrtulníkem.

Pilotem na zkoušku pro 3 osoby

Vznesete se nad Mladou Boleslaví společně s vašimi blízkými a prožijte dobrodružství při řízení vrtulníku! Jednoho z vás čeká neopakovatelná šance pilotovat vrtulník, zatímco další dva budou obdivovat úchvatné výhledy během vyhlídkového letu. Dokonalý zážitek pro trojici hledající vzrušení a krásné scenérie!